تنهايی

تنهايی شايد باز شدن چشم يک انسان با شد. تنهايی شايد جدا شدن از يارانی باشد که پرواز را نمی شناسند. تنهايی شايد راز خلقت باشد و يا باز شدن چشم دل که با آن حقيقتها را در ورای سخنهای دروغين بيابيم.

ديشب در تنهايی خويش خود را نظاره گر بودم ٫دريای دلم آشفته بود٫ در وجودم غوغايی به پا بود.ابر چشمانم شروع به باريدن کرد بارونی که تمام روحم رو جلا داد.در آن تنهايی چيزی را يافتم که تا اوج پرواز کردم٫ من با عشق بر فراز کهکشانها پرواز کردم.من تا خدا پرواز کردم.آری من ديشب تنهای تنها تا خدا پرواز کردم.

                                                    

 از تمامی دوستان معذرت می خوام برای مشکلی که به وجود اومده بود و چون دارم تغييراتی در وبلاگم می دم باعث شد که دو متن اخيرکه متعلق به تاريخهای گذشته بود و نظر ها و کامنتهايی که برام گذاشته بوديد پاک بشه   و مجبور شدم اين دو متن رو دوباره بازنويسی کنم ولی از تمامی لطف و محبتی که به من داريد واقعا ممنونم.

/ 5 نظر / 9 بازدید
hnm_88

به نظر من کسی که عاشق خدا باشه کلمه ی تنهايی براش بی معنيه چرا که اون حضور لايتناهی نبودنش غير ممکنه هميشه هست و پس بهتره عاشق چيزهای کوچيک نشيم عاشق چيزی و کسی بشيم که تا هميشه باشه یا جوری عاشق باشيم که معشوقمون اگه نبود بازم باشه ببخشيد گنگ ميگم منظورم اينه که يا باید معشوقمون بزرگ باشه یا عشقمون تا تنهايی برامون بيگانه باشه

hnm_88

راستی يه چيزه دیگه اين تصويری که برای اين مطلب استفاده کرديد خيلی زيباست

حامد: پاییز بارونی

سلام دوست عزیز... با خاطرات و یاد دوست در قلب همیشه با او خواهی بود. و وصل در عشق جز این نخواهد بود... از توی آرشیو موضوعیم نوشته "عشق یا دوست داشتن؟" رو حتما بخون! ضرر نمی کنی!... در مورد قالب هم به زودی آماده میشه اگه جواب آفلاینمو بدی!... تا بعد... راستی ممنون از لوگو. منم لینکیدمتون. ممنون.

yass

تنهايی بهتری فرصته که آدم به گذشتش به آيندش و در يک کلام به خودش نگاهی بندازه و تصميم بگيره ... تنهايی هم از الطاف خداوندی است که بايد قدرش رو بدونيم .. ممنون که به من سر زديد .. سبز باشيد