شبي از شبها تو مرا گفتي شب باش من كه شب بودم شب هستم شب خواهم بود شب گشتم به اميدى كه تو فانوس نظرگاه شب من باشي
">

وبلاگ خيال يار


خانه
آرشيو
پست الكترونيك


لوگو
شمارنده


Free Web Counter
Free Hit Counter
لوگوي دوستان


ياد اياملينكستان


رضا
تنديس
وروجک
باران مهر
عاشقانه ها
تمناي وصال
لولوي مهربون
خانم لولوي مهربون
ابرک قله نشين
تو در جان مني
طعم گس خورشيد
ماماني هستي
عشق بينهايت
حريم ياس۱۳۸٥/٦/۱٧

۴ سالگی خيال يار

دوستان عزيزم سلام ميلاد موعود رو بهتون تبريک ميگم(وبلاگ ما هم همش شده تولد) متنی رو که کمی پاينتر ميخونيد باران عزيز به مناسبت تولد ۴ سالگيه خيال يار نوشته  که برابر شده با ميلاد فرخنده ی منتظر ۱۷ شهريور ۴ سال قبل هم مصادف بود با ميلاد حضرت علی (ع)  اميدوارم همگی رهروی راستين اينان باشيم

ارادتمند شما خوبان دوست جون

------------------------------------

در ابتدا این فرخنده میلاد را به تمامی شما عزیزان تبریک و تهنیت گفته و بسیار خرسندم که این میلاد موعود با به گل نشستن وبلاگمان همراه گشته و این را به فال نیک گرفته و فرج مولایمان را آرزومندم .(التماس دعا)

امروز زاد روز خیال یار می باشد و گویی برای من تجدید خاطراتی است که تلخ ترین و شیرین ترین لحظه هایم را به همراه داشته است.

سالروز زمانی که خیال یار را به امید وصال پیوند دادیم و در اینجا از عشق و دوستی سخن ها گفتیم .

شاید انتخاب این تصویر خزان که زینت بخش وبلاگ خیال یار گشت در ابتدا بر حسب اتفاق رقم خورد ولی امروز یاد آور خزان عشقی است که هر گاه سردرگم در میان خاطراتم پرسه می زنم در تو در تويش صدای ناله ی احساسم را می شنوم.

همیشه خیال یار برایم امید وصال را به همراه داشته ولی امروز آرزوهای بر باد رفته ام را نظاره گر هستم.

تنها حضور او بهانه عاشقانه ترین خاطراتم و دلیل زیباترین لحظه هایم بود و او کسی بود که در لحظه لحظه هایم همراهم گشته بود تا عشق را بیابم .

شاید یاد نگاه او بود که نگاهم را با خورشید آشتی می داد و بهترین خاطراتم، خاطراتی است که با یاد او رنگ آمیزی شده بود. و درهای قفل شده قلبم تنها با کلید نام او به زندگی لبخند می زدند.

بعد از گذشت زمان کم کم حس می کردم که بر روی خاطراتم غبار دلتنگی و دوری نشسته است ولی این را نه از برای جدایی قلبهایمان تصور می کردم بلکه مشغله های زندگی را بهانه ی این حس غریب می دانستم. ولی آن هنگام که سبب این دوری را از دیگران خواستار شدم متوجه شدم که مدتهاست من آن کسی نیستم که شباهنگام نگاهم در بستر ماه  آسمان با او پیوند میخورد.

و آن زمان تلخ ترین لحظه های زندگی ام رقم خوردند وآن هنگام از درون شکستم چرا که عاشقانه و صادقانه ترین لحظه هایم را با او بودم.

و من در اوج پاییزی ترین ویرانی یک دل

میان غصه ای از بغض کوچک یک ابر نمی دانم

شاید به رسم عادت پروانگی امان باز

برای شادی و خوشبختی باغ قشنگ آرزوهایت دعا کردم.

آرزومند آرزوهایت

باران

 

17شهریور 85 سالروز 4 سالگی خیال یار

 

-----------------------------------------

گرچه اینجا یادآور خاطراتی است که تلخيش بيش از حلاوتش بوده ولی آشنایی و دوستی با شما عزیزان دلیلی گشت تا هر از چند گاهی من به وعده گاه قدیمی خاطراتم بیایم و دیداری با شما عزیزان تازه کنم. به امید بهروزی  شما عزیزان.

سبز باشید و بارانی

باران

پيام هاي ديگران ()

خانه / آرشيو / ايميل


Designed by:
Hamed_BiDi@yahoo.com

www.hameddtm.persianblog.ir
آ©2004 All rights reserved for Omide Vesal